USB wall charger block with metal bezel dual port cube plug power charging adapter. Dual port USB charger. Charge two devices at the same time, including smartphones, tablets, wireless headphones, power banks, portable speakers, readers and more.
| Color | Yellow, Black, Red, Blue, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.04" x 1.22" x 1.88" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 43 lbs |
| Product Number | PLA190 |
| Theme | Business, Computer, Executive, Phone, Travel |













