Egg Scrambler Shaker
$10.08
PLA188
The Egg Scrambler Shaker efficiently mixes egg yolks and whites without breaking the shell, ideal for daily use and special occasions.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $10.08 | R |
| 100 - 249 | $9.48 | R |
| 250 - 499 | $8.87 | R |
| 500 - 999 | $8.22 | R |
| 1,000 - 2,999 | $7.90 | R |
| 3,000+ | $5.87 | R |
The egg shaker can perfectly mix the egg yolk and white together. Especially suitable for 40-44mm wide undamaged eggs. The machine is equipped with egg holder, keeping your egg in stable in working. And the caps are easy to open and buckle.Making the golden egg without breaking the shell. It retains the best nutritious and Q bounce golden egg, even for elder and infant. Transparent observe window, you can clearly know the status of egg. Idea for daily use and making Easter eggs, a great giveaway to promote your brand, your logo is welcomed!
| Color | Pink, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.1" x 6.1" x 3.15" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 36 lbs |
| Product Number | PLA188 |
| Theme | Cooking, Household, Kitchen |















