Electric coffee bean grinder appliance for home use
$30.08
PLA186
An electric coffee bean grinder for home use that can grind various dry ingredients quickly and efficiently.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $30.08 | R |
| 100 - 249 | $28.47 | R |
| 250 - 499 | $27.15 | R |
| 500 - 999 | $24.02 | R |
| 1,000 - 2,999 | $22.25 | R |
| 3,000+ | $17.08 | R |
Electric coffee bean grinder appliance for home use. Can grind 1.7 ounce of beans for drip coffee brewing in 10 seconds. Grind coffee beans, herbs, spices, grains, nuts, and more Clear safety lid allows you to easily see the results in progress. Heavy-duty stainless steel grind blade. Compact design perfect for countertop use. CLEANING BRUSH INCLUDED!”
| Color | Black, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8" x 3.7" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA186 |
| Theme | Beverage, Food, Gift, Household, Kitchen |



















