Natural black walnut, wavy parabolic texture, smooth and delicate, quality taste, simple design, exquisite design, simple but not simple Edges and corners are finely polished and traditional, contemporary technology combined to resist aging and will not fade for a long time.Beautiful Black Walnut Wood, Resists rot and dries easily, easy to deform, smooth surface, soft luster, beautiful large parabolic pattern.
| Color | Dark Wood, Light Wood, Red Wood |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.33" x 3" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 39 lbs |
| Product Number | PLA155 |
| Theme | Business, Money, Phone, Trade Show, Travel |











