The natural texture alongs with the smooth surface, making it looks beautiful and touches comfortable. The natural texture alongs cappuccino cup mug with the smooth surface, making it looks beautiful and touches comfortable.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.3" x 3.07" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA154 |
| Theme | Drinking, Fun, Gift |













