Made of thick glass, sturdy and , long serving life, easily win your favors,honey jar.It can keep honey clean and , also help to prevent accidental spills or leaks.This glass jar is transparent so that you can easily see the contents ,syrup jars.
| Color | Clear |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.33" x 3.34" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 43 lbs |
| Product Number | PLA132 |
| Theme | Household, Kitchen, Party, Wedding |













