Motorcycle Bike Phone Mount Holder
$9.97
PLA114
A motorcycle phone mount with a secure lock, adjustable orientation, and compatibility with various screen sizes.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $9.97 | R |
| 300 - 499 | $8.50 | R |
| 500 - 999 | $8.18 | R |
| 1,000 - 2,999 | $7.88 | R |
| 3,000 - 4,999 | $5.88 | R |
| 5,000+ | $5.79 | R |
This motorcycle phone holder with an unique safe switch which can lock the clamp, grips each corner of your phone tightly. Ensure super stability no matter how bumpy the road conditions are.Bike phone mount is made of premium ABS, fit handlebar diameter from 22 mm-33 mm. Fit 4.5 inch-7.0″ Screen Mobile Device. Perfectly Mount: Bicycle, Motorcycle, Scooter, Baby Strollers, Shopping Carts.You can easily adjust the orientation of the phone according to personal preference, which is convenient for you to answer the phone, play music, GPS positioning during the riding. No blocking Face ID and Fingerprint Unlock. Operate freely.Your logo is welcome. Price for over 3000pcs is for sea shipment.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 19" x 20" x 16" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA114 |
| Theme | Biking, Outdoors |













