Silicone Mobile Phone Lanyard Card Holder
$3.12
PLA108
A silicone lanyard with a card holder securely carries your phone, ID, and cards around your neck for convenience.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $3.12 | R |
| 300 - 499 | $2.58 | R |
| 500 - 999 | $2.37 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.28 | R |
| 3,000 - 4,999 | $1.67 | R |
| 5,000+ | $1.57 | R |
Universal Smartphone Lanyard Strap keeps your phone secure and accessible at all times.Made with lightweight yet extra-strong silicone, our phone leash wraps around your cell phone, providing a secure carrying solution with drop protection.With phone lanyards for around the neck, you can securely wear your phone, credit card, cash, and ID around your neck without compromising on comfort.Useful for sports fans, concert goers, teachers, students, hikers, seniors, travelers or anyone who wants easy access to their cell phone.The perfect balance between function and fashion, our stylish cell phone holder for walking is available in multiple colors and patterns to suit your taste and preference.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 16.7" x 7.1" x 32.8" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA108 |
| Theme | Business, Money, Phone, Trade Show, Travel |



















