9oz Stainless steel telescopic cup
$7.63
PLA096
A collapsible stainless steel cup, ideal for travel and outdoor activities due to its compact design.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $7.63 | R |
| 300 - 499 | $6.63 | R |
| 500 - 999 | $5.42 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.63 | R |
| 3,000 - 4,999 | $2.50 | R |
| 5,000+ | $2.13 | R |
Package Includes:1 x Collapsible Cups;Capacity:75mThe folding cup can full hot or cool water,tea,juice and carbonated drinks.Folding Size:50 x 18mm/2″ x 0.7″(D*H);Open Size:47 x 60mm/1.9″ x 2.4″(D*H).This cup collapses flat for easy carrying and storage.With keychain clip which can easily attaches to your backpack or belt loop.This collapsible water cup is great for the travel,hiking,camping,fishing,mountaineering and other outdoor activities and concerts,etc.
| Color | Silver |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 21" x 18" x 19" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA096 |
| Theme | Beverage |






