The 1oz Stainless Steel Keychain Flask is a miniature, leak-proof liquor bottle crafted from durable food-grade steel. Designed with a secure screw cap and a key ring for ultimate portability, it’s the ideal discreet companion for outdoor adventures, travel, or events. Its classic and functional design also makes it a perfect and memorable promotional gift for branding purposes.
| Color | Silver |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.2" x 0.4" x 2" |
| Imprint Size | 1.0" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Engraved |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 66.0 lbs |
| Product Number | PVSO201 |
| Theme | Barware, Club, Drinking, Restaurant |











