Mini Megaphone Handheld Loudspeaker with Amplification Keychain
$5.60
PVSO143
A mini megaphone keychain with recording, amplification, and music playback features, ideal for parties, gifts, or toys.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 20 - 99 | $5.60 | R |
| 100 - 999 | $4.77 | R |
| 1,000 - 4,999 | $3.55 | R |
| 5,000 - 9,999 | $2.65 | R |
| 10,000+ | $2.40 | R |
This product is a feature-rich multi-functional mini megaphone keychain that combines fun, utility, and personalization. It integrates various electronic functions including recording, amplification, and music playback. This innovative product is an excellent choice for party favors, unique gifts, daily reminders, or as a children’s toy.
| Color | Red, Blue, Purple, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.7" x 2.4" x 3.15" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33.0 lbs |
| Product Number | PVSO143 |
| Theme | Amusement, Celebration, Children, Games |











