This handheld funny voice changer is an interactive entertainment device known for its outrageous “big mouth” design. With one-button voice changing, it can alter your vocal gender, create a electronically sound, play pre-set laughter tracks to trigger laughs, Record & Playback and Built-in Amplifier. It’s an ideal prop for party ice-breaking, friend gatherings, children’s play, and video content creation, providing endless interactive fun and laughter.
| Color | Red/Pink/Purple, Red/White/Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.3" x 4.3" x 5.1" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 29.0 lbs |
| Product Number | PVSO124 |
| Theme | Amusement, Children, Trade Show |













