This Water Gun is a creative and popular toy for its adorable design and simple, interactive. It perfectly combines a cute duckling appearance with the fun functionality of a water gun. Perfect for summertime water fights at the beach, by the pool, in the park, or in the backyard. It adds excitement and laughter to children’s parties and family gatherings.
| Color | Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.07" x 3.47" x 4.73" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 7.0 lbs |
| Product Number | PVSO119 |
| Theme | Beach, Fun, Games, Summer |













