Designed with glitter base, printed with pattern and the text “HAPPY HALLOWEEN”. The central feature is a realistic 3D glowing eyeball attached to the knot or the center of the wings, with detailed irises and pupils. Each tie is equipped with a black adjustable neck strap for easy wearing.
| Color | Black, Gold |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.15" x 10" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 22.0 lbs |
| Product Number | PVSO115 |
| Theme | Children, Entertainment, Halloween, Party |















