Mini Removable LED Charm Shoe Accessories Decoration Light
$3.76
PVSO086
Mini, rechargeable LED shoe charms provide vibrant lighting with multiple modes for enhanced visibility and style.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 200 - 999 | $3.76 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.89 | R |
| 3,000 - 9,999 | $2.18 | R |
| 10,000+ | $1.99 | R |
Simply snap the LED lights on the shoe or be the light source of decoration ¨C a quick press activates vibrant lighting, with multiple dynamic modes (like steady, flashing, or fading). With an IP67 waterproof rating, they’re built to withstand rain and splashes. The built-in rechargeable battery (via Micro-USB) offers long-lasting performance. Whether you’re jogging, walking the dog, camping, or at a festival, these lights are the ultimate gear for enhanced visibility, safety, and cool factor.
| Color | Black, White, Rose red, Red, Yellow, Orange, Green, Sky blue, Sapphire blue, Navy blue, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.18" x 1.58" x 1.18" |
| Imprint Size | 1.0" x 1.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33.0 lbs |
| Product Number | PVSO086 |
| Theme | Decoration, Fashion, Outdoors, Travel |















