This innovative can holder that features a spill-proof lid and a removable straw! Simply place your beverage can into the holder, snap on the dedicated lid, and enjoy your drink through the straw. The sealing lid effectively prevents leaks and splashes. Furthermore, the airtight seal helps retain the carbonation in your drinks. The holder comes with a ergonomic handle for a secure grip. It’s the perfect companion for caruse, picnics, commuting, office use, or parties.
| Color | Gray, Purple, Green, Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.18" x 4.06" x 3.03" |
| Imprint Size | 1.0" x 1.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 15.0 lbs |
| Product Number | PVSO084 |
| Theme | Beverage, Fun, Outdoors, Party |















