This oversized capybara plush pillow offers a profound sense of comfort both visually and physically. It offers soft, supportive comfort for your head and neck, whether you’re napping on the couch or sleeping through the night. Meanwhile, using it to elevate your legs can help improve circulation and enhance relaxation. In essence, it invites you to embrace the famously relaxed “capybara lifestyle” ¡ª letting go of your worries and enjoying simple, pure relaxation.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 19.7" x 7.9" x 7.9" |
| Imprint Size | 2.0" x 2.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Embroidery |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 22.0 lbs |
| Product Number | PVSO081 |
| Theme | Children, Decoration, Fashion, Household |











