This calm demeanor capybara plush backpack instantly is in round and adorable shape. Crafted from bright yellow plush material, it is soft and pleasant to the touch. It features a pair of small brown ears, with a dark brown nose and peacefully closed eyes, presenting an endearing and gentle expression. It is also a practical backpack. A discreet zipper opening on the back allows for storing items, and sturdy shoulder straps at the bottom combine functionality with charming design.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10.24" x 11.03" x 5.91" |
| Imprint Size | 2.0" x 2.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Embroidery |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 19.8 lbs |
| Product Number | PVSO078 |
| Theme | Children, Decoration, Fashion, Household |











