This cup is an interesting product that can make you relax. It breaks the routine, designed that can be rotated. It can be used to drink whisky, juice, milk and other drinks. The rolling shape allows you to appreciate the charm of the wine itself, and the thick and patterned cup wall will give you a good touch and texture.Light up the sense of ritual in your life.
| Color | Transparent |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.15" x 2.96" x 2.76" |
| Imprint Size | 1.0" x 1.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 46.2 lbs |
| Product Number | PVSO062 |
| Theme | Barware, Club, Drinking, Restaurant |

















