Mini Portable Bluetooth 5.0 Speaker
$10.11
PVDA229
A compact, portable Bluetooth speaker with 360¡ã surround sound and up to 10 hours of playtime.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 499 | $10.11 | R |
| 500 - 999 | $9.90 | R |
| 1,000 - 2,999 | $9.50 | R |
| 3,000 - 4,999 | $8.90 | R |
| 5,000 - 9,999 | $7.50 | R |
| 10,000+ | $6.50 | R |
Enjoy powerful audio anywhere with this mini portable Bluetooth 5.0 speaker. Featuring stable, fast connectivity and up to 10 hours of playtime, it’s perfect for all-day use at home, outdoors, or on the go. The 360¡ã surround sound design delivers rich, balanced audio from every angle, while the compact, lightweight body and built-in strap make it easy to carry or hang. Simple button controls ensure effortless operation, making it an ideal choice for travel, parties, and everyday listening.
| Color | Black, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2 5/8" x 2 5/8" x 1 9/16" |
| Imprint Size | 7/8" x 7/8" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 8-10 days |
| Shipping Weight | 34.89 lbs |
| Product Number | PVDA229 |
| Theme | Entertainment, Fashion, Music, Outdoors, Travel |











